«Прізіваем к прекращению огня»: прикриваючись святами, рашисти посилять терор на Різдвяні свята

Путін запропонував «добу тиші на різдвяні свята», яку хоче використати як прикриття злочинів рашистів

Президент України Володимир Зеленський заявив, що кремль хоче використати Різдво як прикриття, щоб хоч ненадовго зупинити просування українських військових на Донбасі та підібратися ближче до позицій ЗСУ.

Він повідомив, що 12 грудня росія отримала пропозицію розпочати виконання формули світу з виведення окупаційних військ саме на Різдво.

“Обидві наші пропозиції керівники вашої країни, мабуть, не почули… Там, де вони, мабуть, глибоко та нечутно. Станом на сьогодні ви втратили вбитими на цій війні вже майже 110 тисяч своїх солдатів”, – додав глава держави.

Зеленський підкреслив, що росія відмовилася від пропозиції української сторони щодо припинення агресії і зовсім не прагне миру.

“Зараз вони хочуть використати Різдво як прикриття, щоб хоч ненадовго зупинити просування наших хлопців на Донбасі та підігнати ближче до наших позицій техніку, боєприпаси та мобілізованих. Що це дасть? Тільки чергове збільшення рахунку втрат”, – додав він.

Відомо, що російські загарбники в окупованому ними Мелітополі дуже нервують напередодні Різдвяних свят. Ось чому можливе посилення фільтраційних заходів на захоплених ними територіях.

Вже завтра і до понеділка рашисти почнуть проводити масові рейди районами.

«Поки всі готуватимуться відзначати, патрулі вламуватимуться в будинки, забиратиму людей з вулиці. Все, щоб застати нас зненацька, і відібрати у нас святе», – попереджають партизани.

Також на тлі оголошення “режиму тиші” головним фюрером очікуються провокації з боку російських нацистів.

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук також закликала жителів окупованих територій бути обережними та по можливості утриматися від відвідування місць із великим скупченням людей.

«Є інформація, що на православне Різдво росіяни готують теракти у храмах на тимчасово окупованих територіях. Закликаю громадян бути обережними та по можливості утриматися від відвідування місць із великим скупченням людей. Бережіть себе та своїх близьких. Чекайте на ВСУ», – звернулася Верещук.

Мешканцям окупованих територій Запорізької області потрібно бути максимально обережними та уважними. Нагадаємо, зараз дуже важливо убезпечити себе на випадок викрадення телефонів – чистити галерею та месенджери.

Приєднуйся до наших сторінок у соціальних мережах.

RidneInfo 2022 © All Rights Reserved.