На презентації проєкту бюджету Запоріжжя-2023 у сесійній залі міської ради вибухнув скандал

Під час обговорення депутати висловили обурення з приводу того, що проєкт був розроблений без попереднього обговорення з ними.

Представники міської влади не мали змоги навіть ознайомитися з документом до презентації, не те що досконально його розглянути для подальшої роботи. В.о. голови Запорізької міськради Анатолій Куртєв, своєю чергою, в особистому телеграм-каналі прикриває власні махінації виправданнями про воєнний стан та зниження дохідної частини. Чи не вперше проєкт бюджету був підготовлений без участі депутатів міської ради?

Депутат міськради Михайло Прасол повідомив про те, що Куртєв саботує його проєкт рішення щодо дострокового складення повноважень секретаря міської ради. Як ми писали раніше, в.о. мера блокував проєкт рішення щодо своєї відставки, «закриваючи» портал електронних петицій, який не працює й по сей день.

У пояснювальній записці, докладеній до петиції, Прасол подає той факт, що секретар міськради, який тимчасово виконує обовʼязки голови міста, порушив Присягу й має покинути обійману посаду. Депутат зазначає, що Куртєв не вжив необхідних заходів для посилення обороноздатності обласного центру, не розробив життєво важливих проєктів щодо соціально-економічної підтримки містян та бізнесу.

Не секрет, що катастрофічною залишається і ситуація із бомбосховищами та гумдопомогою.

Приєднуйся до наших сторінок у соціальних мережах.

RidneInfo 2022 © All Rights Reserved.