Відома інформація про кількість загиблих українських військових

Інформацію про втрати прокоментували у Генштабі ЗСУ, але заявили, що дані розкривати не можуть.

Як повідомила у своєму виступі голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, що з 24-го лютого, українська армія зазнала втрат у 100 тисяч військових убитими. Але пізніше Єврокомісія видалила це відео, повідомивши, що було допущено велику помилку у підрахунку. 100 тисяч – з урахуванням тих, хто отримав поранення.

Що в ОП кажуть про реальні втрати ЗСУ?

«Безперечно, пані Урсула помилилася — це очевидно. Тому вони видалили це відео, прибрали ці цифри — ми маємо офіційні оцінки Генштабу, які озвучує верховний головнокомандувач. Вони складають від 10 до 12,5-13 тисяч загиблих… Так, у нас більше втрат через поранення», — зазначив Подоляк. 

Інформацію про втрати також прокоментували у Генштабі ЗСУ. Там заявили, що дані розкривати не можуть.

«Ми не можемо підтвердити цю цифру. Акцентуємо, що втрати української армії є службовою інформацією та підпадають під гриф обмеження оприлюднення. Водночас, якщо те, що озвучила голова Єврокомісії, дозволить притягти до відповідальності країну-агресора, ми можемо лише підтримувати дії, які сприятимуть законному покаранню для тих, хто влаштував геноцид українського народу»,– зазначили у Генштабі.

Як каже радник керівника ОП, кількість загиблих цивільних громадян України точно не складає 20 тис. Ця цифра, мабуть, набагато більша. А особливо, якщо врахувати, кількість масових поховань і катівень, котрі знаходять наші військові після деокупації захоплених росіянами українських територій.

В ОП заявили, що дані про втрати нашої армії можуть озвучувати лише президент України, головнокомандувач та міністр оборони.

Приєднуйся до наших сторінок у соціальних мережах.

Читайте також:

Секретар міської ради Запоріжжя продовжує вчиняти свавілля

УВАГА! У Запоріжжі екстрені відключення електроенергії

RidneInfo 2022 © All Rights Reserved.